Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, η σταθερή και γόνιμη συνεργασία μαζί σας είναι μια από τις πιο σημαντικές συνιστώσες της ποιότητας της εκπαίδευσης των μαθητών του σχολείου μας.

Η τακτική επικοινωνία σας με τους με τους καθηγητές συμβάλλει καθοριστικά στην πρόοδο και την ακαδημαϊκή εξέλιξη των μαθητών αλλά και στην έγκαιρη αντιμετώπιση και την πρόληψη των παραγόντων που επηρεάζουν τη φοίτηση, την παρουσία και τη ζωή των μαθητών στο σχολείο.

Σε συμμόρφωση με τα έκτακτα μέτρα και τις οδηγίες του Υ.ΠΑΙ.Θ. για την προστασία της κοινότητας από την εξάπλωση του COVID-19, η ενημέρωση θα γίνεται διά ζώσης ή διαδικτυακά, κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού στο τηλέφωνο 22660-22304, τις ώρες λειτουργίας του σχολείου.